09227667074

به وبلاگ 

تدریس تدریس خصوصی ریاضی نهایی و کنکور دهم تا دوازدهم آنلاین و حضوری در مشهد

خوش آمدین

اکثر شما مدتیست که تصمیم گرفتین جدی درس بخونید مخصوصا از موقعی که امتحانات خرداد 1403 نهایی شده و دیگه نمره گرفتن از روشهای معمول گذشته ( بماند تا سر فرصت یه پست بذارم ) بیفایده است و هیچ راهی جز یادگرفتن ندارید ، اما خیلی از شما ها میگید که من دارم می خونم ولی نتیجه نمیگیرم یا مثلا بعضی ها میگن وقتی معلم ریاضی سر کلاس ریاضی درس میده قشنگ می فهمم ولی سر جلسه نمیتونم جواب بدم یا یکی دیگه میگه من روش معلمم رو میرم ولی به جواب غلط میرسم اینها نشانه هایی است از اینکه شما در سالهای گذشته یه مطالبی رو بد یاد گرفتین در ویدئوی زیر چند مورد رو براتون از اشتباهات وحشتناک برخی دانش آموزان دهم ، یازدهم و حتی دوازدهم نام میبرم  این اشتباهات  در کلاس خصوصی ریاضی چه کلاس آنلاین ریاضی شرکت کنید و چه کلاس حضوری ریاضی ، براحتی شناسایی و بر طرف میشن پس اگر بعد از تماشای فیلم دیدید که شما هم از این اشتباهات دارید حتما حتما با شماره توی این پست تماس گرفته و مشاوره بشید حتی اگر قصد شرکت در کلاس خصوصی ریاضی رو هم ندارید حداقل مشاوره درسی میشید و قطعا ضرر نخواهید کرد اگر الان جدی نگیری بعد از امتحانات نهایی خرداد 1403 بشدت پشیمون میشی و دیگه اون موقع بیفایده است

09227667074

دریافت
عنوان: 5 اشتباه بزرگ
حجم: 3.93 مگابایت
توضیحات: چطور بفهمم ریاضی کجا اشکال دارم

مشکلات مالی و خانوادگی برخی دانش آموزان

عدم پرداخت حق التدریس معلمان

ارتبا معلم و دانش آموز

چرا دانش آموزان اتحادها رو خوب یاد نمی گیرند؟

وظیفه دانش آموز در خانواده 2 -تدریس خصوصی ریاضی نهایی و کنکور دهم تا دوازدهم آنلاین و حضوری در مشهد

وظیفه دانش آموز در خانواده 1 -تدریس خصوصی ریاضی نهایی و کنکور دهم تا دوازدهم آنلاین و حضوری در مشهد

تاریخچه دروس ریاضی درایران - تدریس خصوصی ریاضی نهایی و کنکور دهم تا دوازدهم آنلاین و حضوری در مشهد

ریاضی ,کلاس ,خصوصی ,تدریس ,نهایی ,خصوصی ریاضی ,کلاس خصوصی ,خرداد 1403 ,تدریس خصوصی ,کلاس خصوصی ریاضی ,تدریس خصوصی ریاضی
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ
آخرین جستجو ها